Nada Papo rođena je 04.03.1959. godine u Kaknju. Osnovnu školu i gimnaziju završila je u Sarajevu. Na Pravnom fakultetu u Sarajevu diplomirala je 16.04.1984.godine, a pravosudni ispit položila 12.09.1989. godine u Sarajevu. Prije rata radila je u Međuopštinskom javnom pravobranilaštvu Sarajevo. U razdoblju od 02.08.1999.godine do 01.02.2013.godine, radila je u Općinskom sudu u Sarajevu, isključivo u Parničnom odjeljenju. U Sudu Bosne i Hercegovine počela je sa radom 01.02.2013.godine, nakon što je imenovana za sutkinju dana, 12.12.2012.godine.
Raspored suđenja
Datum | Sudnica | Odjel | Vrijeme | Predmet |
---|---|---|---|---|
18.04.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 10:30 | S1 3 P 045711 23 P - SETA INZENJERING DOO ZAVIDOVICI I DR. |
18.04.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 10:30 - 14:00 | S1 3 P 045928 23 P - Nanić Husein |
23.04.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 10:00 | S1 3 P 046831 23 P - Berberović Nebojša |
23.04.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 10:00 - 10:30 | S1 3 P 046135 23 P - Vujadinović Ganić Aleksandra |
23.04.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 10:30 - 11:15 | S1 3 P 046482 23 P - Markulj Spomenka |
23.04.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 12:00 - 13:00 | S1 3 P 045457 23 P - Mehmedika Edin |
23.04.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 13:00 - 14:00 | S1 3 P 045283 23 P - PREFIX DOO SARAJEVO |
24.04.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 10:30 - 11:00 | S1 3 P 046366 23 P - Paldum Mirhat i dr. |
24.04.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 11:00 - 11:30 | S1 3 P 046451 23 P - Vujadinović Slavo |
24.04.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 11:30 - 12:30 | S1 3 P 040825 21 P - Kenjić Dragiša |
25.04.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 14:00 | S1 3 P 043308 22 P - Fišek Džemal |
07.05.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 10:30 | S1 3 P 033245 19 P - LAKI LINE DOO |
07.05.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 12:00 - 13:00 | S1 3 P 046828 23 P - Popadić Ferreira Jadranka i dr. |
08.05.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 10:00 | S1 3 P 046306 23 P - Šibenik Mirko |
08.05.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 10:00 - 11:00 | S1 3 P 046719 23 P - Mujkić Muamer |
08.05.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 13:30 - 14:00 | S1 3 P 042463 22 P - Robović Ivana |
09.05.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 10:00 - 11:00 | S1 3 P 047132 23 P - Bećirović Admir |
09.05.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 11:00 - 15:00 | S1 3 P 039766 21 P - Pašić Mirza |
14.05.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 12:00 | S1 3 P 044425 22 P - Dedović Salko |
14.05.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 12:00 - 13:00 | S1 3 P 045335 23 P - Kravljača Milan |
15.05.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 10:00 - 11:00 | S1 3 P 043108 22 P - Bosna i Hercegovina |
15.05.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 11:00 - 12:00 | S1 3 P 042614 22 P - Halilović Hidajet |
15.05.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 12:00 - 13:30 | S1 3 P 042505 22 P - Đulić Najda - Bašić Hajrudin i dr. |
16.05.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 14:00 | S1 3 P 045452 23 P - Garaplija Edin |
21.05.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 10:30 | S1 3 P 046053 23 P - Matešić Ivan i dr. |
21.05.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 12:00 - 13:00 | S1 3 P 046139 23 P - Jovanović Siniša |
22.05.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:00 - 12:00 | S1 3 P 043736 22 P - Lovrić Irina |
22.05.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 12:00 - 13:00 | S1 3 P 046565 23 P - Jasenica Nijazeta |
23.05.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 11:00 - 13:00 | S1 3 P 040038 21 P - SISTEM ECOLOGICA DOO |
23.05.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 13:00 - 14:00 | S1 3 I 032030 19 I - Bosna i Hercegovina |
27.05.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 13:30 | S1 3 P 044538 22 P - Abdić Eniz |
28.05.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 13:00 | S1 3 P 044808 23 P - Škandrić Armin |
28.05.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 13:00 - 14:00 | S1 3 P 041796 21 P - Buljubašić Edib |
29.05.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 13:00 | S1 3 P 044808 23 P - Škandrić Armin |
29.05.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 13:00 - 14:00 | S1 3 P 034960 20 P - Karačić Adisa i dr. |
30.05.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 10:00 - 14:00 | S1 3 P 045831 23 P - Ćeha Dražen i dr. |
04.06.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 10:45 - 11:00 | S1 3 P 046632 23 P - Velimir Sandić |
04.06.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 11:00 - 13:00 | S1 3 P 046477 23 P - Kamiš Senad |
04.06.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 13:00 - 14:00 | S1 3 P 045387 23 P - Mehmedić Nurfet |
05.06.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 10:30 | S1 3 P 046141 23 P - Mitrović Petar |
05.06.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 10:30 - 11:00 | S1 3 P 040108 21 P - Čuzić Tomislav |
05.06.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 11:00 - 11:30 | S1 3 P 046759 23 P - Ivanović Velimir |
05.06.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 11:30 - 11:45 | S1 3 P 047125 23 P - Gostić Slaven |
05.06.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 11:45 - 12:15 | S1 3 P 046568 23 P - Musulin Larisa i dr. |
06.06.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:15 - 09:30 | S1 3 P 042409 22 P - Dunđerović Igor |
06.06.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 10:00 | S1 3 P 045574 23 P - Hrnjičić Nisveta i dr. |
06.06.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 10:00 - 10:30 | S1 3 P 041912 21 P - Miljanović Lazar |
06.06.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 10:30 - 14:30 | S1 3 P 045644 23 P - Đokić Vujadin |
11.06.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 12:30 | S1 3 P 045170 23 P - Jusufpahić Adnan |
11.06.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 12:30 - 13:15 | S1 3 P 046129 23 P - Suljević Sabahudin |
11.06.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 13:15 - 15:15 | S1 3 P 043196 22 P - Dezinsekcija doo Bijeljina |
12.06.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 14:00 | S1 3 P 046600 23 P - Redžić Sanjin |
13.06.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 10:00 - 11:00 | S1 3 P 047297 24 P - BH ANSA - Mijić Filip |
13.06.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 11:00 - 13:00 | S1 3 P 040681 21 P - Kojić Nenad |
13.06.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 13:00 - 13:30 | S1 3 Mal 046879 23 Mal - Hajrić Nedžad |
26.06.2024 | 2 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 10:30 | S1 3 P 046296 23 P - Pilica Jasmin |
26.06.2024 | 2 | Upravno odjeljenje | 11:00 - 13:00 | S1 3 P 046464 23 P - Lazarević Rajo |
02.07.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 12:00 | S1 3 P 045941 23 P - REDEX D.O.O. BANOVIĆI |
02.07.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 12:00 - 13:30 | S1 3 P 046096 23 P - Bubalo Dino |
03.07.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 10:30 | S1 3 P 046185 23 P - Jusufović Ermin i dr. |
03.07.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 10:30 - 11:00 | S1 3 P 047072 23 P - Agić Bego |
03.07.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 11:00 - 11:30 | S1 3 P 047029 23 P - Topalović Gordana |
03.07.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 11:30 - 12:00 | S1 3 P 047031 23 P - Đukić Dragan |
03.07.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 12:00 - 12:30 | S1 3 P 047117 23 P - Markulj Spomenka |
09.07.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 10:00 | S1 3 I 039837 21 I - BIH-SUD BIH, ODJEL II KRIVIČNOG ODJELJENJA - IZET REDŽOVIĆ |
09.07.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 11:00 - 11:30 | S1 3 P 047182 23 P - Bilandžić Saša |
09.07.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 11:30 - 12:00 | S1 3 P 047160 23 P - Drinjak Nedeljko |
09.07.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 12:00 - 13:00 | S1 3 P 045853 23 P - Nukić Šekib |
10.07.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 10:00 - 10:30 | S1 3 P 047023 23 P - Gligić Mario |
10.07.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 11:00 - 11:30 | S1 3 P 047020 23 P P - Vujinović Zoran |
10.07.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 11:30 - 12:00 | S1 3 P 047184 23 P - Milošević Mladen |
10.07.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 12:00 - 12:30 | S1 3 P 047158 23 P - Stevanović Ilija |
10.07.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 12:30 - 13:30 | S1 3 P 042469 22 P - Livaja Dunja |
11.07.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 10:00 | S1 3 P 047154 23 P - Ristanić Đorđe |
17.07.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 15:00 | S1 3 P 045836 23 P - AS ROTO DOO VELIKA KLADUŠ |
07.08.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 10:30 - 11:00 | S1 3 P 047193 24 P - Oruč Ahmed |
07.08.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 11:00 - 11:30 | S1 3 P 046931 23 P - Zoljić Danilo |
17.09.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 10:00 - 14:00 | S1 3 P 045992 23 P - SETA INŽENJERING DOO ZAVIDOVIĆI |
18.09.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 10:00 | S1 3 P 046871 23 P - Šeleda Nenad |
18.09.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 10:00 - 12:00 | S1 3 P 046458 23 P - Đurović Nikola |
18.09.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 12:00 - 12:30 | S1 3 P 047397 24 P - Miletić Azra |
24.09.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 10:30 - 11:00 | S1 3 P 045012 23 P - Bogdanović Milovan i dr. |
24.09.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 11:00 - 12:30 | S1 3 P 045051 23 P - Dilberović Ljubisav i dr. |
24.09.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 12:30 - 14:00 | S1 3 P 045349 23 P - Gojsilović Pero i dr. |
25.09.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 11:30 | S1 3 P 046262 23 P - Muratbegović Edin |
25.09.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 11:30 - 11:45 | S1 3 P 047162 23 P - Bukva Jadranko |
25.09.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 11:45 - 12:15 | S1 3 P 046936 23 P - Vujičić Brane |
25.09.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 12:15 - 13:00 | S1 3 P 047061 23 P - Kriještorac Sanja |
26.09.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 12:30 | S1 3 P 045572 23 P - Plećan Mahir i dr. |
08.10.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 10:30 | S1 3 P 047151 23 P - Karavdija Nebojša i dr. |
08.10.2024 | 2 | Upravno odjeljenje | 10:30 - 11:30 | S1 3 P 047096 23 P - Tanović Emir |
15.10.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 12:30 | S1 3 P 043122 22 P - Jiaofen Zhang |
22.10.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 11:30 | S1 3 P 045825 23 P - Keranović Vedran i dr. |
22.10.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 11:30 - 13:30 | S1 3 P 045341 23 P - Kahriman Irfan i dr. |
24.10.2024 | 1 | Upravno odjeljenje | 09:30 - 13:00 | S1 3 P 044317 22 P - Stupar Ognjen |